У рідному краї цвітуть вишиванки…

Зацвіли вишиванки різнобарв′ям  кольорів і орнаментів  у Ріпкинському ліцеї імені Софії Русової в День Вишиванки, бо учні та вчителі доєдналися до Національної  руханки  у вишиванках «Дякуємо ЗСУ», основною  метою  якої стало єднання українців та міжнародної спільноти по всьому світу в їх підтримці ЗСУ, незламного українського народу та  підвищення рівня рухової активності. Ми не могли залишитись осторонь, бо знаємо і пам′ятаємо ціну кожного свого ранку, ціну святкування Дня Вишиванки!  Вона – ВЕЛИЧЕЗНА! Одягаймо свої вишиванки та нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна! Нехай цей день зітре кордони та об’єднає українців по всьому світу, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дасть нам натхнення та принесе мир в нашу країну! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

15:38 17.05.2024

Підсумки територіального етапу всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

У березні в області завершився ІІ (у громадах) етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», що проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» і має за мету збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі й ведуть здоровий спосіб життя.

11:16 01.04.2024