Підсумки територіального етапу всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 01.04.2024 11:16

У березні в області завершився ІІ (у громадах) етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», що проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» і має за мету збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі й ведуть здоровий спосіб життя.

На ІІ рівні школярі нашої громади змагалися за першість у 2 видах спорту: волейболі (хлопці й дівчата) та футзалі. Змагання, які відбулися 29 березня на базі Ріпкинського ліцею, були сповнені видовищними матчами та насичені позитивними емоціями, закінчилися перемогою команд:

Ріпкинського ліцею імені Софії Русової – волейбол (дівчата) та футзал;

Ріпкинського ліцею – волейбол (хлопці).

Переможці нагороджені дипломами. Бажаємо юним спортсменам перемог та чекаємо з нетерпінням наступних етапів змагань!