Пройшов четвертий етап XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 11.03.2024 15:26

35 учасників обласного етапу конкурсу імені Петра Яцика дистанційно взяли участь у його четвертому етапі. 26 учнів 3–11 класів закладів загальної середньої освіти від 18 територіальних громад, 3 учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, 6 студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти 8 березня представили Чернігівщину на всеукраїнському рівні.

Серед конкурсантівПоліна Козіна, учениця 4 класу Ріпкинського ліцею Ріпкинської селищної ради.

Учасники конкурсу мали виконати 4-5 завдань різного рівня складності, одне з яких полягало у написанні твору.

Учням початкових класів та середньої ланки було запропоновано написати есе за цитатами відомих письменників і твір-міркування щодо здорового способу життя та спілкування між людьми.

Чекаємо результатів і нових яскравих перемог зичимо Поліні!