Підсумки обласної виставки-конкурсу «Український сувенір»

Дата: 28.02.2024 16:56

Комунальним закладом «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» з метою виховання національного світогляду молодого покоління через пізнання народного мистецтва у січні 2024 року проведено обласну виставку-конкурс «Український сувенір».

До участі у Виставці-конкурсі представлено було понад 200 робіт здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти області. Вироби виготовлені з глини, дерева, лози, соломи, трави, тканини, паперу, солоного тіста, сиру, тощо.

Серед переможців конкурсу визначених наказом Управління освіти і науки Чернігівської ОДА від 22.02.2024 № 54 і 4 наших переможці:

І вікова категорія 6-11 років – Софія Костильова та Софія Матюшко вихованки Ріпкинського Центру дитячої та юнацької творчості Ріпкинської селищної ради;

II вікова категорія 12-16 років – Тарас Бєлих та Катерина Діденко учні Замглайського ліцею Ріпкинської селищної ради.

Творчі роботи переможців направлено для участі у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Український сувенір» до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Робота Матюшко Софії, гурток «В’язання гачком «Мережка», керівник – Ходаш Ірина Олександрівна. «Бойовий гусак».

Робота Костильової Софії,  гурток «Петриківський розпис», керівник –  Будник Світлана Віталіївна. «Казково-різдвяна ніч»

Робота Бєлих Тараса, гурток «Художня вишивка». Керівник –  Валентина Луцька. «Вусатий побратим»

Робота Діденко Катерини, гурток «Гончарство». Керівник – Леонід Луцький.