Новий шкільний автобус для нашої громади

Дата: 23.02.2024 14:58

22 лютого 2024 року відділ освіти Ріпкинської селищної ради отримав від Міжнародної гуманітарної організації ВПІНО «Філія АКТЕД» спеціалізований шкільний автобус АТАМАN. Це перший автобус у закладах освіти громади з обладнаним місцем для школяра з обмеженою здатністю до пересування. Загальна оціночна вартість автобуса 3,381 млн грн.

Автобус планується передати у користування Ріпкинському ліцею для організації регулярного безкоштовного підвезення учнів до закладів освіти та у зворотному напрямку.

Щиро вдячні гуманітарній організації за такий чудовий подарунок та можливість покращити забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти у громаді.