Завершився обласний етап олімпіад

Дата: 22.02.2024 08:10

Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад проведенням олімпіади з інформатики

17-18 лютого 2024 року проведено обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, який став завершальним.

Олімпіади проводилися із 17 навчальних предметів: української мови та літератури, англійської мови, німецької мови, французької мови, історії, математики, хімії, астрономії, фізики, біології, екології, географії, економіки, правознавства, інформатики, технологій (трудового навчання), інформаційних технологій. Учні нашої громади брали участь у 14 олімпіадах. Виключення склали німецька й французька мови та економіка, які в закладах освіти громади не вивчаються.

Загалом в олімпіадах взяли участь 44 ліцеїсти із 4 закладів загальної середньої освіти громади: Ріпкинський ліцею – 17 учнів, Ріпкинський ліцей імені Софії Русової – 18 учнів, Замглайський – 7, Вербицький – 2. Учні Ріпкинського ліцею імені Софії Русової були представлені на всіх 14 навчальних предметах.

Чекаємо підсумкових результатів інтелектуальних змагань та сподіваємося на перемоги наших ліцеїстів!