Вітаємо переможницю ІІІ етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Дата: 07.02.2024 14:24

В умовах повномасштабної війни в Україні почали гостріше обговорювати мовне питання. Українська мова – зброя народу. Агресор вбиває не лише наших людей, нищить не лише наші міста і села, але й нівечить культуру, мистецтво, слово.

Із метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, піднесення престижу української мови, підвищення рівня мовної освіти в Україні 05 січня 2024 року відбувся третій етап XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Учасниками Конкурсу стали 188 переможців попереднього етапу змагання. Із них - 144 учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти із 46 територіальних громад області.

Згідно наказу Управління освіти і науки Чернігівської ОДА від 01.02.2024 № 22, переможцем обласного етапу визначено та нагороджено дипломом ІІІ ступеня Поліну Козіну, ученицю 4 класу Ріпкинського ліцею Ріпкинської селищної ради.

Вітаємо переможницю та бажаємо подальших успіхів і яскравих перемог!