Другий етап «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» стартував!

Дата: 02.02.2024 14:22

1 лютого 2024 року розпочалися змагання між школами в межах територіальних громад. 207 закладів освіти (526 команд) від 55 територіальних громад вже подали заявки на участь.

До першого етапу змагань в рамках ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» долучилися ліцеїсти Ріпкинського ліцею та Ріпкинського ліцею імені Софії Русової.

За словами Юрія Музики, начальника Управління освіти і науки Чернігівської ОДА, участь у першому етапі взяли 55 громад, 208 шкіл, 1259 команд і близько 15,5 тисяч учасників. Серед них і учні 2 закладів нашої громади: 12 команд, 72 учні.

На сьогоднішній день вже відомо, що змагання за першість у громаді з волейболу (юнаки та дівчата) й футзалу відбудуться 29 березня 2024 року на базі Ріпкинського ліцею.