41 планшет для ліцеїстів Ріпкинської громади

Дата: 01.02.2024 10:28

Близько 6 тисяч планшетів отримали школярі Чернігівщини! Таку допомогу отримала область від французького регіону Іль-де-Франс через Асоціацію цивільного захисту Франції (Fédération Nationale de Protection Civile (FNPC).

14 планшетів для учнів Радульського ліцею та 27 – Замглайського, передано з Управління освіти і науки Чернігівської ОДА. Саме в цих закладах навчальний процес організовано у змішаній формі й без сучасних засобів навчання неможливо забезпечити якість дистанційних занять.

Завдяки гаджетам учні закладів освіти матимуть можливість не лише навчатися, але й спілкуватися з однолітками та дізнаватися нову інформацію.