Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Дата: 19.01.2024 15:25

16 грудня 2023 року відбувся обласний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у змішаній (очній та дистанційній) формі.

Учасниками конкурсу стали 139 здобувачів освіти області, із них 90 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти із 38 територіальних громад. Нашу громаду представляли 2 учениці Ріпкинського ліцею.

Згідно наказу Управління освіти і науки Чернігівської ОДА від 17.01.2024 № 10 «Про підсумки другого та третього етапів ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» визначені переможцями та нагороджені дипломами:

диплом І ступеня – Тимошок Устинія, учениця 7 класу;

диплом ІІІ ступеня – Примакова Вікторія, учениця 11 класу.

Вітаємо переможців та бажаємо нашим конкурсантам подальшого творчого натхнення та нових перемог!