Стартував ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів!

Дата: 16.01.2024 09:02

Із 14 січня до 18 лютого 2024 року в області буде проведено ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із 17 навчальних предметів. В умовах дії правового режиму воєнного стану в Україні, коли головним завданням є створення безпечних умов для організації проведення учнівських інтелектуальних змагань, олімпіади будуть проходити у дистанційній формі. Учні Ріпкинської громади будуть виконувати роботи на базі наших закладів освіти.

Учасниками обласного етапу олімпіад стануть 48 школярів 7-11 класів 4 закладів загальної середньої освіти.

Традиційно ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад розпочався 14 січня 2024 року олімпіадою з української мови та літератури.

Олімпіади з математики, інформатики та інформаційних технологій буде проведено за єдиними завданнями Міністерства світи і науки України.

Бажаємо учасникам успіхів, натхнення, творчих здобутків та віри у невичерпні можливості людського розуму. Чекаємо на перемоги учнів та на Перемогу України!