Відбувся ІІІ (обласний) етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 11.01.2024 09:02

5 січня 2024 року був проведений ІІІ етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Метою конкурсу є виявлення та підтримка обдарованої молоді, піднесення престижу української мови, підвищення рівня мовної освіти в Україні. Змагання відбулось в дистанційній формі з дотриманням вимог безпеки під час дії правового режиму воєнного стану в Україні.

У третьому (обласному) етапі конкурсу взяли участь здобувачі освіти із 46 територіальних громад. Нашу громаду представляли 3 переможці, які набрали найбільшу кількість балів на ІІ етапі конкурсу: Сіробаба Назар, учень 3 класу Ріпкинського ліцею (учитель – Бібік Наталія Михайлівна); Козіна Поліна, учениця 4 класу Ріпкинського ліцею (учитель – Пантюшенко Ірина Миколаївна); Якуб Марія, учениця 6 класу Ріпкинського ліцею імені Софії Русової (учитель – Вовк Ольга Максимівна).

Для Козіної Поліни це вже другі поспіль такі відповідальні змагання.

Результати учасників будуть визначені пізніше, тож бажаємо нашим конкурсантам творчого натхнення та перемог! Висловлюємо подяку обдарованій молоді за любов та повагу до українського слова.