НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ

Дата: 22.12.2023 16:23

Мабуть, найбільш улюблені і довгоочікувані зимові свята для дітей та дорослих – це Різдво і Новий рік. Усі чекають на новорічне диво та здійснення найзаповітніших бажань! Перший сніг, прикрашені ялини, подарунки – скільки радощів приносять вони.

Напередодні Нового року знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни в країні і, затамувавши подих, загадуємо бажання.

З метою створення передсвяткового настрою для учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців садочків у всіх навчальних закладах підготовлена святкова програма. Під час проведення цих свят кожен з 1056 учнів ліцеїв і 147 вихованців садочків отримають набір цукерок, придбаних за кошти місцевого бюджету.