Відбувся ІІІ (обласний) етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 19.12.2023 08:33

16 грудня 2023 року відбувся обласний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у змішаній (очній та дистанційній) формі. Метою проведення конкурсу є виховання в молодого покоління поваги до мови й традицій свого народу, вшанування спадщини Великого Кобзаря, виявлення та розвиток творчих здібностей обдарованої молоді.

Учасниками конкурсу стали 139 здобувачів освіти області, із них 90 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти із 38 територіальних громад. Нашу громаду представляли Тимошок Устинія, учениця 7 класу Ріпкинського ліцею (учитель – Минько Тетяна Миколаївна) та Примакова Вікторія, учениця 11 класу Ріпкинського ліцею (учитель – Драгун Ольга Вікторівна).

Учням були запропоновані творчі завдання різних жанрів, а саме: проаналізувати у формі есе приклади створення художніх інтерпретацій літературних творів Тараса Шевченка українськими художниками, композиторами, скульпторами; написати есе про актуальність поезії Шевченка, яка надихає українців на боротьбу з окупантом, твір-роздум «Шевченко в сучасному вимірі» та інші.

Результати учасників будуть визначені пізніше, тож бажаємо нашим конкурсантам творчого натхнення та перемог!