Зі святом Першого дзвоника!

Дата: 01.09.2023 08:06

Відділ освіти Ріпкинської селищної ради щиро вітає учнів, вихованців та усіх освітян громади з Днем знань!

Сьогодні розпочинається новий навчальний рік, рік нових звершень та переможних поступів. Віддані справі навчання та ті, хто прагнуть здобувати знання, вирушають у нову дорогу до успіху.

Сьогодні вперше з очікуванням чарівного та незвіданого до школи йдуть першокласники, з вірою в самоствердження крокують випускники.

Нехай же цей день стане тією вирішальною віхою, яка вселятиме впевненість у кращому майбутті!

Зичимо всім міцного здоров’я, легкого старту, постійного зростання та віри в силу Українського духу та Перемогу України!