Вітаємо із закінченням навчального 2022-2023 року!

Дата: 23.06.2023 12:15

Ось і завершився 2022-2023 навчальний рік. Останній дзвоник пролунав для учнів Вербицького, Замглайського, Радульського та Ріпкинського ліцеїв 31 травня. У Ріпкинському ліцеї імені Софії Русової навчальні заняття завершилися 9 червня, тоді ж лунав і останній дзвоник. Різниця у даті  пояснюється тим, що цей заклад довше був на зимових канікулах. Формат, час і місце проведення останніх дзвоників заклади обирали самостійно.

Свідоцтва про базову середню освіту були вручені 12 червня. Випускників 9-х класів цьогоріч – 108, з яких 5 отримали свідоцтва з відзнакою.

Свідоцтва про повну середню освіту вручались 16 червня, у Ріпкинському ліцеї імені Софії Русової – 23 червня. Випускників 11-х класів у громаді 87, з яких 8 отримали медалі за успіхи у навчанні. Медалістів мають усі 5 закладів:

• Ріпкинський ліцей – 2 золоті, 1 срібна;
  • Замглайський – 1 – золота, 1 срібна;
  • Вербицький, Радульський та Ріпкинський ліцей імені Софії Русової –  по 1 золотій.

Серед важливих досягнень учнівської молоді року, що проминув, варто відзначити перемоги, які здобули:

- Козіна Поліна Євгеніївна, учениця 3 класу Ріпкинського ліцею (учитель – Пантюшенко Ірина Миколаївна), диплом ІІ ступеня у ІІІ етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;

- Биховець Костянтин Вікторович, учень 5 класу Ріпкинського ліцею (учитель – Мороз Тетяна Гнатівна),  диплом І ступеня у ІІІ (обласному) етапі ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;

- 2 дипломи переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України учнів Ріпкинського ліцею імені Софії Русової: диплом ІІ ступеня – Колесник Вікторія Володимирівна, диплом ІІІ ступеня – Розсудовська Вікторія Олегівна.

Відділ освіти Ріпкинської селищної ради щиро вітає випускників 2023 року закладів освіти Ріпкинської громади. Зичимо успіхів у виборі майбутньої професії, зіркових злетів та миру!