Відділ освіти Ріпкинської районної державної адміністрації Чернігівської області

До уваги учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році! Пробне ЗНО.

Пробне ЗНО відбудеться у тункті тестування Рвпкинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2:

 15 червня 2020 року – з української мови і літератури (зареєстровано 59 учасників);

 17 червня 2020 року – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також англійської мови – на вибір учасника (50 учасників).

Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 24 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID 19)» затверджено рекомендації щодо безпечних умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Аби уникнути скупчення учасників, допуск до пунктів проведення тестування  здійснюватиметься за графіком.

Після проведення термометрії та за умови одягнення захисної маски/респіратора, особи, у яких температура тіла не вища 37,20С, будуть допущені до пункту тестування.

Особи, у яких температура вища 37,20С і мають ознаки респіраторних хвороб, не будуть допущені до тестування, однак зможуть скласти іспит у додаткову сесію.

На вході до пункту тестування передбачені місця для обробки рук антисептиками. Приміщення провітрюватимуть і дезінфікуватимуть. У пункті проведення тестування чергуватиме медичний працівник.

На базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського (відділ моніторингу якості освіти, зовнішнього незалежного оцінювання) організовано Гарячу лінію з питань підготовки, організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання/вступних випробувань (тел. (0462) 677-281).« повернутися до списку новин