Привітання начальника відділу освіти Ріпкинської районної державної адміністрації зі святом Останнього дзвоника

Дорогі учні, випускники, учителі, шановні батьки!

Сердечно вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника, який оголошує офіційне завершення 2019/2020 навчального року. На жаль, школярі Ріпкинщини, як і всієї України, веселий малиновий передзвін зможуть почути лише онлайн, адже свято, як і вся навчальна весна 2020 року, пройшли в особливих умовах. Та все ж можемо говорити, що наша освітянська, учнівська та батьківська громада успішно пройшли цей досить складний період і достойно витримали випробування. Карантин дав шанс відкрити нові можливості не тільки для навчання та саморозвитку, а й підштовхнув нас до нових креативних ідей.

Завдяки згуртованості всіх учасників освітнього процесу – учнів, педагогів, управлінців та батьків нам вдалося вчасно запровадити дистанційне навчання й організовано закінчити навчальний рік.

В 11 закладах загальної середньої освіти 2019/2020 навчального року освіту здобували1679 учнів, серед яких 147 першокласників, 150 випускників 9-х класів та 131 – 11-х класів. Приємно відзначити, що серед здобувачів базової загальної середньої освіти (9 клас) ми маємо 7 свідоцтв із відзнакою, а окремі випускники 11 класів на перспективу можуть отримати золоті та срібні медалі, які, безперечно, необхідно підтвердити успішними результатами ЗНО.

І хоча для всіх школярів останній дзвоник – це провісник радості і веселощів, чудовий день, коли позаду залишаються всі турботи і настає казкова пора літнього відпочинку, проте для випускників 11 класів попереду ще чекає сесія ЗНО, котра триватиме з 25 червня по 17 липня. Тому бажаю одинадцятикласникам витримки, наполегливості і, безперечно, успішного складання ЗНО та вступу в омріяні заклади. А всій іншій шкільній дітворі зичу міцного здоров’я та незабутнього літа – радісного, безтурботного і цікавого, сповненого яскравих вражень і відкриттів.

По-особливому урочистий цей день і для вас, шановні батьки. Завдяки вашим зусиллям, терпінню та нескінченній любові роки шкільного життя ваших дітей пройшли радісно, впевнено та щасливо. Спільними зусиллями  ми подолали труднощі та досягли успіхів.

Шановні колеги, дорогі вчителі! Дякую вам за вашу самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання. Бажаю всій освітянській родині Ріпкинщини миру й добра, здоров’я і злагоди, щасливих миттєвостей і здійснення мрій, віри й упевненості в завтрашньому дні. Нехай кожен день літа дарує хвилини радості! Щасти вам у всьому! Бережіть себе та своїх рідних!

З найщирішими побажаннями Леонід Багмут, начальник відділу освіти Ріпкинської районної державної адміністрації.