Районний семінар-практикум вчителів предметів художньо-естетичного циклу

Усіма можливими засобами потрібно пробуджувати в дітей палке прагнення до знань

Я.А.Коменський

13 лютого 2020 року на базі Ріпкинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 проведено районний семінар-практикум вчителів предметів художньо-естетичного циклу на тему: «Концепція НУШ. Роль мистецтва у модернізації змісту освіти».

Відкрила семінар методист районного методичного кабінету при відділі освіти Ріпкинської райдержадміністрації Родинченко І.Г., яка зазначила, що на сьогодні велика увага приділяється розвитку в учнів критичного мислення, просторової уяви та розвитку естетичних смаків, прищеплення любові до прекрасного. Всі ці компетентності розвиваються на уроках мистецтва.

Семінар підготували та провели вчителі Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2  та

Під час семінару-практикуму учасники ознайомилися з поняттям міжпредметної інтеграції на уроках мистецтва, розглянули види мистецької діяльності та з’ясували ключові і предметні компетентності, які формуються на уроках художньо-естетичного циклу.

Мали змогу відвідати майстер-класи:

з образотворчого мистецтва «Використання класичних та нетрадиційних технік малювання» Капітули Г.М., учительки образотворчого мистецтва, спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, учителя-методиста;

музичного мистецтва «Розвиток творчих здібностей учнів» Курленко Л.І., вчительки музичного мистецтва, спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, старшого учителя.

Учасники семінару не тільки познайомитися, а й застосували нові методики: з арт-терапевтичну технологію «Нейрографіка», створення малюнку під музику тощо.