Районний семінар-практикум учителів історії

21 лютого 2020 року на базі Радульської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено районний семінар-практикум учителів історії присвячений активізації пізнавальної діяльності учнів шляхом використання інтерактивних технологій навчання при викладанні суспільних дисциплін.

Учасники семінару мали змогу взяти участь у тренінгу «Незабутнє навчання: Що? Як? Чому?», який провела Н. Грицик кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка, яка є однією з організаторок курсу педагогічного натхнення «Окрилені» (ліцензовані курси підвищення кваліфікації вчителів різних спеціальностей).

Педагоги відвідати урок історії в 5 класі «Історія України в пам’ятках», 5 клас (Н.В. Приходько, вчитель історії та правознавства, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії).

Єлсакова О.Ю., заступник директора закладу, презентувала Радульську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Цікавою й змістовною була екскурсія до місцевої музейної кімнати.

Легкість і взаєморозуміння, співтворчість і синергія педагогічної майстерності – з таким настроєм пройшов семінар-практикум завдяки учасникам: щирим, відкритим до нового, спраглих розвиватися, пробувати нові формати, залюблених у свою роботу педагогів!