Районний семінар-практикум учителів зарубіжної літератури

19 лютого 2020 року на базі Новояриловицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено районний семінар-практикум учителів зарубіжної літератури на тему «Інноваційні технології на уроках зарубіжної літератури як засіб реалізації діяльнісного підходу до навчання та виховання».

Учасники семінару мали змогу відвідати урок зарубіжної літератури в 9 класі «Петербурзькі повісті» М.В.Гоголя. Основні теми та проблеми. Побутовий, психологічний і філософські плани повісті «Шинель» (учитель: Ткаченко О.В., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії).

Цікаво й змістовно пройшов майстер-клас «Реалізація на уроках зарубіжної літератури наскрізних ліній з метою формування  ключових компетентностей учнів (Коваленко Т.В., керівник районного методичного об’єднання, учитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. учитель-методист Ріпкинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2). Під час круглого столу учасники семінару поділилися досвідом роботи, мали змогу обговорити актуальність, мету та завдання, шляхи реалізації наскрізних змістових ліній на уроках зарубіжної літератури.

Багмут Л.М., керівник загальноосвітнього закладу, презентувала Новояриловицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів та зупинилася на особливостях організації освітнього процесу.

Учасники семінару прийшли до висновку, що в освітньому процесі необхідно використовувати широку методичну палітру, щоб урок літератури формував предметні та ключові компетентності сучасних учнів та увиразнював наскрізні змістові лінії навчальної програми.