Відділ освіти Ріпкинської районної державної адміністрації Чернігівської області

До уваги учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році! Пробне ЗНО

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО проходитимуть тестування 15 і 17 червня 2020 року вдома, а не у закладах освіти.

Рішення про скасування пробного ЗНО у закладах освіти Уряд ухвалив 12 червня 2020 року через зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Джерело: сайт Міністерства освіти і науки України

Український центр оцінювання якості освіти пропонує учасникам пройти тестування вдома:

15 червня об 11:00 год. зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО, розміщеного на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури. Виконати завдання тестового зошита. До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. Отримати свій результат за тестування.

17 червня об 11:00 год.  зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО, завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО. Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита. До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів. Отримати свій результат за тестування.

Під час роботи із тестовим зошитом намагайтеся дотримуватися часових меж і не відволікатися.

Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 15 червня до 18:00 год. 19 червня 2020 року.

Джерело: сайт Українського центру оцінювання якості освіти« повернутися до списку новин