Відділ освіти Ріпкинської районної державної адміністрації Чернігівської області

Молитва лине в небеса

15 лютого, відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2004 року №180, в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня, 31 рік тому, останній військовий підрозділ залишив територію Демократичної Республіки Афганістан, а подвиг тисячі синів і дочок України став прикладом героїзму, мужності й вірності військовому обов’язку.

Під символічною назвою «Молитва лине в небеса» в Ріпкинському районному Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся урочистий захід, присвячений цим подіям.

На захід завітали учасники бойових дій на території інших держав. З вітальним словом до присутніх звернулися керівники району, селища, районного відділення Чернігівського обласного відділення Української Спілки ветеранів Афганістану та районної ветеранської організації.

Вітали учасників зібрання вихованці гуртків ЦДЮТ: Вікторія Меховська з піснею «Любіть Україну», Олексій Зенченко та Катерина Хомушко з літературно-музичною композицією «Розмова матері з сином-ангелом», Євгенія Тужик з піснею «Мальви». Ольга Тищенко подарувала присутнім пісні «Чорні лелеки» та «Материнська любов». Завершився захід літературно-патріотичною композицією «Намалюю мир» та символічною піснею «Молитва за мир», у виконанні вокального ансамблю «Гармонія».

Безсмертні душі воїнів, які загинули в боях, відійшли у небеса. Але вони житимуть вічно в  пам’яті, торкатимуться струн наших сердець. Хвилиною мовчання вшанували присутні загиблих воїнів-побратимів: Віталія Савенка, Анатолія Леоненка, Володимира Дерев’янка, Миколу Волохіна.

Аби віддати шану тим, хто не повернувся додому живим було покладено гірлянду до пам’ятника воїнів-інтернаціоналістів в парку Слави.

Відчувши в ці хвилини і біль, і щем, і сум, хочеться побажати усім тільки одного – мирного неба, добробуту, достатку на нашій славній Україні.« повернутися до списку новин