Форум-театру «Гострі кути»

З метою привернення уваги громадськості до проблем виховання й соціалізації особистості,  формування у підростаючого покоління моральних якостей, милосердя та людяності засобами соціального театру, запобігання у дитячому середовищі насильства, непорозумінь з батьками, профілактики шкідливих звичок, негативних проявів у суспільстві 29 січня 2020 року було проведено районний конкурс форум-театру «Гострі кути» серед членів районної Ради старшокласників, який зібрав чимало активної та творчої молоді в актовому залі Ріпкинського районного Центру дитячої та юнацької творчості.

Учасниками форум-театру було висвітлено актуальні проблеми сьогодення: легковажність, самотність, насильство, байдужість, заздрість, наркоманія, алкоголізм, сенс життя, шкідливість гаджетів, екологічна безпека.  Сценічна гра акторів вразила членів журі та гостей заходу своєю динамікою, яскравістю образів, важливістю піднятих проблем.

Переможцем  конкурсу стала команда Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з виставою «Самотність». Друге  місце вибороли  представники Замглайської школи з виставою «Серце». Третє – зайняли учасники  Радульської ЗОШ І-ІІІ ст. - вистава «Крізь призму». Команди Ріпкинської гімназії імені Софії Русової («Самотній монолог Чорнобиля»), Вербицької ЗОШ І-ІІІ ст. («Екологічні гасла»), Новояриловицької ЗОШ І-ІІІ ст. («Із щоденника однієї дівчини»), Добрянської ЗОШ І-ІІІ ст. («Корисна покупка») та Олешнянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. С.Ф.Русової («Щоденник сонця») стали лауреатами.

У номінаціях «Краща жіноча роль» перемогу виборола учениця Новояриловицької ЗОШ І-ІІІ ст. Ганна Дятел. «Краща чоловіча роль» – Кирило Зелінський, учень Добрянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Привітали учасників конкурсу заступник голови районної ради Світлана Ткаченко, яка вручила командам солодкі гостинці, та заступник голови райдержадміністрації Світлана Тризна, яка за результатами конкурсу нагородила переможців та лауреатів дипломами та цінними подарунками, придбаними коштом районного бюджету.

Дякуємо усім причетним до цього заходу за пережиті емоції та можливість ще раз переосмислити наше буття.